AF medi
 Úvod
 Curriculum vitae
 Pracovní náplň
 Ordinační hodiny
 Zdravotní pojišťovny
 Kontakty
 Žilní chirurgie
 Ultrazvukové vyšetření
 Chirurgie
 Estetická chirurgie
 Operace
 Novinky

OŠETŘENÍ METLIČEK NA DOLNÍCH KONČETINÁCH LASEREM

K odstranění tetováže se užívá rubínový laser. Tento laser vytváří laserový paprsek, který se maximálně koncentruje v pigmentu tetováže. Paprsek působí na tetovací inkoust velmi krátký čas / 30 miliontin sekundy / s obrovskou energií. Ta vede k rozbití pigmentu na velmi malé částečky, které se z těla odstraní činnosti bílých krvinek.

Efekt laseru na tetováž závisí na barvě výborně se odstraňuje černá, šedá, modrá, hůře červená špatně se odstraňuje zelená, žlutá, zdali je amatérská nebo profesionální, lokalizaci a na stáří.

Před výkonem není nutná speciální příprava není nutná. Celý výkon se provádí ambulantně. K odstranění profesionální tetováže je potřeba 2 - 6 ošetření, k odstranění amatérské 2 - 10. Při výkonu klient pociťuje jemné pálení.

Po zákroku můžeme pociťovat lehké pálení ošetřeného místa s lehkým otokem a zarudnutím. Na ošetřeném místě se vytváří drobné krustičky, které se odlučují v průběhu 10 – 14 dnů.

Po zákroku lze ošetřené plochy ledovat a několik dnů se na ošetřený kožní povrch aplikuje hydratační krémy.

Je nutné šetřit ošetřené místa před nadměrnou expozicí slunečním zářením a užívat sluneční krém s faktorem minimálně 15.

Novinky

Léčba botoxem

Nový způsob korekce mimických vrásek obličeje a zvýšeného pocení


Více